Avslutad | Julklapps – Lördag 11 december 2004
Klubbad för
SET: collier, armband och örhängen, silver, stämplade Alton 1955 (ej örhängena), skruvsystem, vikt 77,1g, L (c)= 46 cm, L (a) =20 cm
ENSTENSRING, 18K guld, briljant ca 0,52 ct ca TW/P1+ (nagg vid rondisten), Stjärnringen, stl 17 1/4 m, vikt 2,2gm
ENSTENSRING, 18K vitguld, briljant ca 0,50 ct (enl gravyr), W/VVS, stl 20, stämpl GFAB
RING, 18K vitguld, 12 prinsess- och 24 briljantslipade diamanter ca 1,70 ct, TW/VS, stl 17+, vikt 17,4 g.