Avslutad | Klockor – Lördag 8 februari 1997
Klubbad för
Bild saknas
Klockor Eterna
ETERNAMATIC, herrur, 18K guld, läderarmband. repor i glaset.
Bild saknas
JAEGER LECOULTRE väckarur med datum ca 1968 manuell
Bild saknas
FICKUR, répétition a minutes geneve,gravyr Andre 14 K rg, vikt 177 g, fungerar ej
Bild saknas
Klockor Svea
FICKUR, svea, 14 K rg mekanisk 83 g och kedja 18 K rg, vikt 15 g
Bild saknas
HERRKLOCKA 18K med guldarmband bruttovikt 90.0g nettovikt ca 80.0g
Bild saknas
OMEGA, damur, 18K guld med armband, 18K guld, modell "Bismarck", totalvikt 32.8 g.
Bild saknas
Klockor Vacheron Constantin
VACHERON&CONSTANTIN, herrur, 18K rg, 1940-tal. Läderamband.
Bild saknas
Klockor Breguet
BREGUET 4978, herrur, 18 K rg m läderband, BA3320/2, 4978 B, automatisk