241 - 260 av 520
1...121314...26 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 15 september 2004

Klubbad för

1 Minnesmynt   200kr Svensk myntning 995-1995 silver 27gr

Utrop: 200 kr

Utrop: 200 kr

11 Kaffeskedar Olga silver

600 kr

Utrop: 550 kr

6 Moccaskedar Olga silver (gravyr)

Utrop: 250 kr

2 Dopskedar silver

50 kr

Utrop: 75 kr

4 Skedar 813 silver (gravyr)

100 kr

Utrop: 125 kr

3 Skedar, 2 sillgafflar snäckmodell (gravyr) 813 silver

Utrop: 200 kr

1 Hänge (vitlök) silver 925 Vadstena, 1 Ring 925 med roströd sten, 1 Ring 925 med gul sten, 1 par örknappar silver

350 kr

Utrop: 250 kr

1 Ring 18K trinity stl 17,5. Vikt 3,1g

375 kr

Utrop: 300 kr

1 Ring 14K trinity stl 18,5. Vikt 2,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

1 Ljusstake silver Norge (saknar bottenplatta) 29gr

50 kr

Utrop: 75 kr

1 Lornjett i silverhänge 935 med röd/gröna stenar samt kedja (kontrollstämplad) i etui

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Silverbägare GAB 1901 bucklor (gravyr) H. 6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Silverskål på kulfötter J.A Färngren Stockholm 1932 H.5cm

650 kr

Utrop: 800 kr

1 Silverskål 830

375 kr

Utrop: 500 kr

1 Silverbägare 1897 H.4,5cm bucklig fot

25 kr

Utrop: 50 kr