1 Mobiltelefon med tillbehör i låda T 68 i ( Tele 2 )
Utrop: 650 kr
1 Slipshållare 18k. Vikt 7g
Utrop: 550 kr
2 Ringar 18k. Vikt 11g
Utrop: 900 kr
1 Halskedja med berlock 18k. Vikt 2g
Utrop: 200 kr
1 Akvarell sign R Högfeldt 36x30.
Utrop: 7 000 kr
1 Glas lampa Kosta sign. Sandber.
Utrop: 750 kr
29 knivar 78 skedar 19 gafflar 1 Såsslev , silver
Utrop: 8 000 kr
1 Halskedja 18k x-länk 43 cm. Vikt 25,5g
Utrop: 2 550 kr
1 Oljemålning Sign.Kurt Wiberg ( 22+14 )
Utrop: 400 kr
1 Oljemålning Sign.Konrad Simonsson ( 14+11 )
Utrop: 2 000 kr
1 Halskedja 18k med hänge 14k. Vikt 4,5g
Utrop: 250 kr
1 Pärlcollier med silverlås L 48
1 pärlcollier m guldlås. L 60
Utrop: 1 000 kr
1 mobiltelefon m laddare Nec E 606 / 3 G
Utrop: 1 500 kr
1 Ring 2 Örhängen 18k. Vikt 12g
Utrop: 1 200 kr
1 Ring 18k St 17,5. Vikt 10,5g
1 Armband 18k Figaro 22 cm Skad.lås. Vikt 10,5g
Utrop: 800 kr
1 Ring 18k med dia St 18. Vikt 2,5g
Utrop: 350 kr
1 Ring 18k med dia tot c:a 0,10 ct. St 19. Vikt 4g
2 Ringar 18k. Vikt 2g
Lördag 28 aug 2004
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm