81 - 100 av 463
1...456...24 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 24 juli 2004

Klubbad för

1 Armband 18k bismark med 3 berlocker. Vikt 11,1g

Utrop: 950 kr

1 Ring 18k med lila sten. Vikt 2,9g

325 kr

Utrop: 250 kr

3 Hängen 18k. Vikt 2,6g

125 kr

Utrop: 225 kr

1 Kedja 18k pansar 42cm. Vikt 4,2g

300 kr

Utrop: 350 kr

1 Brosch förgyllt silver med granater

375 kr

Utrop: 150 kr

1 Ring, 2 Örhängen, 1 Hänge 18k med caméer. Vikt 9,5g

Utrop: 800 kr

2 Örhängen med pärlor samt diagrus. Vikt 1,9g

250 kr

Utrop: 175 kr

2 Par Örhängen 18k med pärlor. Vikt 3g

275 kr

Utrop: 250 kr

1 Ring 18k med diam tot ca 0,03ct. Vikt 2g

325 kr

Utrop: 250 kr

2 Hängen 18k (bucklor). Vikt 6,5g

Utrop: 550 kr

1 Ring 23K med ametist stl 18,5. Vikt 8,3g

900 kr

Utrop: 900 kr

1 Par örhängen 18K, 1 bit guld. Vikt 3,3g

Utrop: 275 kr

1 Armband 18K rg/vg. Vikt 49,6g

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

1 Ring 18K slät stl 20,5. Vikt 10g

750 kr

Utrop: 850 kr

1 Ring 18K med diam ca 0,09ct samt blå stenar, 1 Ring med diam ca 0,24ct samt 1 vit sten. Vikt 6,5g

Utrop: 2 100 kr

1 Ring 18K vg med dia tot ca 2,25ct. Vikt 18,2g

9 400 kr

Utrop: 12 000 kr

1 Ring 18K vg med dia tot ca 2,35ct strl 17. Vikt 16g

8 000 kr

Utrop: 12 000 kr

1 Ring 18K vg med dia tot ca 2,35ct strl 17. Vikt 16,3g

8 200 kr

Utrop: 12 000 kr

1 Ring 18K vg med diam tot ca 2,35ct strl 17. Vikt 16,1g

Utrop: 12 000 kr

1 Ring 18K vg med diam tot ca 0,32ct. Vikt 6,3g

Utrop: 1 600 kr