301 - 320 av 463
1...151617...24 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 24 juli 2004

Klubbad för

1 Tavla olja 70x48 cm okänd konstnär sign BBK

Utrop: 2 500 kr

1 Träsnitt P Wouvermens "hästmarchen"

700 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Träsnitt P. Wouvermens "Hollands arme läger"

700 kr

Utrop: 1 000 kr

1 tavla etsning Garcia-75 74/75 (d)

25 kr

Utrop: 200 kr

1 Tavla Eric Hällgren "Tjärhofsgatan" (d)

225 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla Eric hällgren etsning samt 1 oramad densamma (d)

25 kr

Utrop: 150 kr

1 Etsning Eric hällgren "Lilla glasbruksgatan" (d)

25 kr

Utrop: 150 kr

1 Etsning Eric Hällgren "Sågargatan" (d)

25 kr

Utrop: 150 kr

1 Tavla Lindorm Liljefors olja 17x25 cm "Änder" (d)

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Ring 18k. Vikt 4,59g

Utrop: 400 kr

1 Etsning A. Zorn "Elin" år 1914

10 500 kr

Utrop: 12 000 kr

2 Tavlor etsningar W. Garcia

25 kr

Utrop: 150 kr

2 Tavlor etsningar W. Garcia

Utrop: 300 kr

1 litografi av garcia.

25 kr

Utrop: 150 kr

3 Tavlor etsninger W. Garcia GLAS SK

150 kr

Utrop: 250 kr

1 Tavla Dan Nygård blandteknik 35x27 cm

Utrop: 800 kr

1 Tavla Dan Nygård blandteknik 42x34 cm

Utrop: 900 kr

Utrop: 900 kr

1 litografi av Garcia 17/75

25 kr

Utrop: 150 kr

1 Litografi av garcia.

25 kr

Utrop: 125 kr