1 Tavla olja 70x48 cm okänd konstnär sign BBK
Utrop: 2 500 kr
1 Träsnitt P Wouvermens "hästmarchen"
Utrop: 1 000 kr
1 Träsnitt P. Wouvermens "Hollands arme läger"
1 tavla etsning Garcia-75 74/75 (d)
Utrop: 200 kr
1 Tavla Eric Hällgren "Tjärhofsgatan" (d)
Utrop: 300 kr
1 Tavla Eric hällgren etsning samt 1 oramad densamma (d)
Utrop: 150 kr
1 Etsning Eric hällgren "Lilla glasbruksgatan" (d)
1 Etsning Eric Hällgren "Sågargatan" (d)
1 Tavla Lindorm Liljefors olja 17x25 cm "Änder" (d)
1 Ring 18k. Vikt 4,59g
Utrop: 400 kr
1 Etsning A. Zorn "Elin" år 1914
Utrop: 12 000 kr
2 Tavlor etsningar W. Garcia
1 litografi av garcia.
3 Tavlor etsninger W. Garcia GLAS SK
Utrop: 250 kr
1 Tavla Dan Nygård blandteknik 35x27 cm
Utrop: 800 kr
1 Tavla Dan Nygård blandteknik 42x34 cm
Utrop: 900 kr
1 litografi av Garcia 17/75
1 Litografi av garcia.
Utrop: 125 kr
Lördag 24 jul 2004
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm