561 - 580 av 607
1...28293031 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 9 juni 2004

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

1 mobiltelefon sonyericsson T100 kartong, laddare, manual, kvitto (garanti tom 3/7-04

250 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

1 PS2, 1 handkontroll samt kablage

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

1 sonyericsson T100 kartong, laddare, manual, kvitto (garanti tom 1/10-04, oanvänd) låst telia

Utrop: 400 kr

1 grafik M.Pyk "hundar" 24/56 25x21cm

Utrop: 1 400 kr

1 olja på skiva 48x40cm

Utrop: 400 kr

1 litografi Lennart Jirlow 80/210 51x29,5cm "Blombukett"

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

2 ringar m.dia tot ca 0,05ct, 2 örhängen, 18k. Vikt 5g

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 vas porslin

100 kr

Utrop: 50 kr

1 hänge med vit sten, 1 collier (def.), silver. Vikt 11g

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 samlarbilar Elvis Presley, 1947 studebaker (1 dörr ngt.def.), Pink Cadillac (spelar "love me") 2 tillbehör (gitarr, väska)

850 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 XBOX (grön-limited edition), kartong, manual, 2 handkontroller, dvd kit, fjärr, 3 spel

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 porslinfigur tomtar med skålar rörstrand sprucken

550 kr

Utrop: 400 kr

1 litografi Peter Dahl "affär" 63x47 löst blad

Utrop: 1 600 kr

1 litografi Peter Dahl (restaurang motiv) 61x43cm löst blad

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Pantvaror Övrigt

20 dvd filmer (många otextade)

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

60 dvd filmer (15 Bond, Titanic, Simson box, m.m.)

Utrop: 5 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 fiskerulle, ambasadeur 6500 röd snr:790101 (vevmekanismen behöver justeras)

375 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 biljardkö cuetec, true glide i etui

600 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 vas lindshammar, 1 skål orrefors "fuga", 1 askfat glas

Utrop: 325 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 askfat glas (ngt.kanststött), 1 glasvas

Utrop: 50 kr