361 - 380 av 555
1...181920...28 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 maj 2004

Klubbad för

Pantvaror Stereo/TV/Video

Cd-spelare Quad 99 CD-P, Förstärkare Quad 99 Amp 2X250w (div sladdar, manual, kvitto inköpt 030327 för 42300:-)

9 800 kr

Utrop: 9 500 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Cd-spelare bärbar Sony EJ1000 i ask och tillbehör

850 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Stereo-Video Sony SLV-SE620 med manual, fjk, kvitto

700 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Stereo Sanyo med högtalare, fjk. manual

Utrop: 700 kr

5 Konstblad Peter Dahl "spårvagnen" (d)

Utrop: 7 500 kr

Utrop: 7 500 kr

Utrop: 7 500 kr

Utrop: 7 500 kr

Utrop: 7 500 kr

1 Broderad tavla i ram sk

Utrop: 400 kr

1 Tavla olja Didrik von Essen "fjällsjö" ca 22x32 cm färgbortfall

Utrop: 2 000 kr

1 Tusch målning sign. E Gesmar 27x31

Utrop: 1 700 kr

1 Tavla litografi Lennart Jirlow 283/285 "Trädgården" (d)

Utrop: 6 500 kr

1 Tavla olja "Landsväg med korstimmershus" sign. Copia Rydberg

Utrop: 250 kr

1 Tavla blandteknik Evert Lundqvist 56x41 cm (d)

Utrop: 25 000 kr

1 konstblad Amelin 73/310 färjemotiv Göteborg fläckig (d)

Utrop: 1 200 kr

1 Litografi onumrerad Peter Dahl 1978 (d)

650 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla James Coignard blandteknik 25X40 "Abstrakt" (d)

Utrop: 8 000 kr