Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-06-08 13:00 |
Visning startar | 2024-06-04 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 2
Varunr: 1 998 163
Smycken
Ring
RING, 18K guld/platina, kuddslipad obehandlad rubin ca 0,90 ct, gammal- och äldre åttkantslipade diamanter ca 0,65 ctv, antik, omkring 1900, stl 17,25+ mm, vikt 3,9 g, några diamanter har nagg och skador, rubinen har små nagg.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.