41 - 60 av 631
1234...32 Gå till
Sortering

Avslutad | Allmänna – Tisdag 26 mars

Klubbad för

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, vit sten, cz, längd 40 mm, stift, vikt 14,3 g.

200 kr

Utrop: 225 kr

Visa vara

Smycken Örhängen

ÖRHÄNGEN, svartrodinerat sterlingsilver, vit sten, cz, stift, längd 37 mm, vikt 14,2 g.

Återropad

Utrop: 225 kr

Visa vara

Smycken Smyckeset

SMYCKESET, collier, örhängen, odlade sötvattenspärlor, onyx, sterlingsilver, krokar, längd 47 cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

Visa vara

Smycken Collier

COLLIER, 3-rader, odlade sötvattenspärlor, delvis färgade, turkosa stenar, rökkvarts, lås i vitmetall, längd 44 cm.

Återropad

Utrop: 300 kr

Visa vara

Smycken Pärlcollier

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor ca 9,5 mm, knutet, längd 80 cm.

Återropad

Utrop: 400 kr

Visa vara

Kuriosa Trä

NETZUKE, snidat trä, grisar, mått 5,5 x 3,0 cm, signerad, vikt 17,2 g.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Kuriosa Trä

NETZUKE, snidat trä, fohund, mått 5,0 x 4,0 cm, signerad, vikt 18,9 g.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Smycken Ring

RING, sterlingsilver, svarta diamanter, smaragdslipad bergkristall, Paula Pantolin, öppen modell, stl 15,5 mm, vikt 5,2 g, slitage.

Återropad

Utrop: 3 000 kr

Visa vara

Smycken Pärlörhängen

PÄRLÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, 6 odlade sötvattenspärlor ca 5,5 mm, stift, längd ca 17,0 mm, vikt 3,0 g.

Återropad

Utrop: 500 kr

Visa vara

Smycken Armring

ARMRING, sterlingsilver, pansarlänk, stel modell, vikt 11,9 g.

250 kr

Utrop: 175 kr

Visa vara

Smycken Hänge

HÄNGE, sterlingsilver, odlad sötvattenspärla, strass, hund, 30 mm ink ögla, vikt 2,8 g.

Återropad

Utrop: 175 kr

Visa vara

Smycken Hänge

HÄNGE, sterlingsilver, odlad sötvattenspärla, strass, katt 20 x 25 mm, vikt 2,7 g.

Återropad

Utrop: 175 kr

Visa vara

Smycken Pärlörhängen

PÄRLÖRHÄNGEN, sterlingsilver, odlade sötvattenspärlor ca 11,5 mm, stift, vikt 3,5 g.

Återropad

Utrop: 200 kr

Visa vara

Smycken Övrigt

VRISTLÄNK, 2 stycken, sterlingsilver, kulkedja, längd ca 23-26,5 cm, vikt 6,1 g.

100 kr

Utrop: 125 kr

Visa vara

Smycken Övrigt

VRISTLÄNK, 3 stycken, sterlingsilver, double, olika länkar, längd ca 25 cm, glaskulor, vikt 6,7 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

Visa vara

Smycken Manschettknappar

MANSCHETTKNAPPAR, 2 par, stål, ena paret med plats för foto, andra med texten "Bestman", vikt 34 g,

Återropad

Utrop: 175 kr

Visa vara

Smycken Manschettknappar

MANSCHETTKNAPPAR, sterlingsilver, oval, 13,5x18,5 mm, vikt 7 g.

Återropad

Utrop: 175 kr

Visa vara

Smycken Hänge

3 HÄNGEN, sterlingsilver, emalj i blått, vitt och rött, kolibri 25 x 20 mm, vikt 5,8 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

Visa vara

Belysning Bordslampor

BORDSLAMPA, ask, aluminium, svart, "Mr. Wattsson", längd 16 cm x höjd 25 cm, kartong.

800 kr

Utrop: 750 kr

Visa vara

Kuriosa Trä

TRÄDEKORATION, ek, säl, Spring copenhagen, huvudet är en separat del, 16 x 9 cm, vikt 157,3 g, kartong.

Återropad

Utrop: 450 kr

Visa vara

Om auktionen