41 - 60 av 253
1234...13 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 januari

Klubbad för

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LACROIX, svart siden, vita stenar, stl 39, klack 11 cm, skopåse, kartong.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, ESTÉE LAUDER, 100% siden. 86x86 cm, svart, vit, guld, grå.

550 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, STELLA McCARTNEY, Falabella, svart tyg, silverfärgade beslag, 39x36 cm, dustbag.

Utrop: 2 300 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, bredd 8,5 cm, röd, benvit, made in France.

600 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, bredd 10 cm, grön, gul, made in France.

450 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, bredd 10 cm, röd, blå, made in France.

400 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, bredd 8 cm, vinröd, blå, made in France.

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, bredd 8 cm, blå, gul, made in France.

800 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma BB, Epi läder, gul/grön läder, silverfärgade beslag, 23,5x17,5x11,5 cm, märkt MI4163, år 2013, avtagbar axelrem, hänglås samt nycklar nr 307.

Utrop: 8 800 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, beige lackskinn, guldfärgade beslag, 29x20x10 cm, slitage.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, MOSCHINO, vintage, rött skinn, blått skinn, guldfärgade beslag, 27x20x11 cm.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, ADAX, svart skinn, silverfärgade beslag, 20x10x3 cm,

Utrop: 275 kr

Kläder Skor

PUMPS, BY MARLENE BIRGER, svart läder, stl 38½, klack 10 cm, dustbag, originalkartong,

Utrop: 850 kr

Kläder Skor

PUMPS, YVES SAINT LAURENT, rött läder, guldfärgad loga på rosett, stl 40, klack 10 cm, originalkartong, repor.

900 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, SAINT LAURENT, Pumps, svart mocka, stl 36½, klack 11 cm, platå 3 cm, skopåse, kartong.

Utrop: 650 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Saint Jacques, Epi, svart läder, 33x24x10 cm, märkt VI0943, år 1993, bruksslitage.

3 000 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, BURBERRY, skötväska, beige, svart, röd canvas, rutig, svart skinnlack, silverfärgade beslag, 40x29x19 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, tillhörande skötbädd medföljer, dustbag, fläckar, bruksslitage.

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, LONGCHAMP, brunt skinn, silverfärgade beslag, 30x18x3 cm, avtagbar samt justerbar axelrem.

500 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, MULBERRY, svart präglat läder, längd 80 cm, bredd 2 cm, slitage.

200 kr

Utrop: 250 kr

HÄNGE, SOPHIE BY SOPHIE, Stjärna 925, 1x1 cm, vikt 0,9 g.

Utrop: 300 kr