41 - 60 av 1 296
1234...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 5,4g längd 53,6cm bredd 2mm, något defekt

Utrop: 2 900 kr

Armband Bismarck 18K 12,6g längd 19,4cm bredd 6mm, något slappt lås

Utrop: 6 900 kr

Manschettknappar ett par 14K brv10,1g med stenar, mindre repor och missfärgningar

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K 0,5g höjd 18mm bredd 6mm, repig

Utrop: 300 kr

Klockor Michael Kors

Armbandsur Michael Kors MK-3897, stål, 39mm, quartz, mineralglas, SNR 112101, stållänk, något repigt lås

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring vitguld 18K 2,3g, saknar sten, rodinering släppt

Utrop: 2 300 kr

Smyckeset förgyllt silver S925 brv 8,7g, ring Ø17¼, örhängen ett par höjd 9mm, collier längd 43,4cm, med stenar, förgyllning släppt något på skena och stift

425 kr

Utrop: 300 kr

Armband 18K 22,3g längd 19,3cm bredd 1,1cm, något skevt

8 900 kr

Utrop: 10 800 kr

Ring 18K 10,4g Ø18¼ med sten och diamanter 4xca0,01ct

6 800 kr

Utrop: 8 200 kr

Parti guld 18K 12,9g graverat

Utrop: 7 200 kr

Kedja 18K 37,4g 70cm bredd 4mm Figaro

Utrop: 27 000 kr

Kedja 18K 29,1g 44cm doserad Bismarck

Utrop: 21 500 kr

Hänge 18K 0,2g Ängel

200 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 5g skadat/graverat

Utrop: 2 800 kr

Kedja 18K 1,7g Pansar 38cm

Utrop: 1 200 kr

Kedja S925 34,6g 60cm bredd3mm Kejsarlänk

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge S925 49,4g Krucifix höjd 9cm

900 kr

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 1,6g Tunna bredd12mm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 2,3g skadat

Utrop: 1 400 kr

Kedja 18K 2,5g 42,3cm Venezia vitguld

Utrop: 1 800 kr