961 - 977 av 977
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023

Klubbad för

Collier 21K brv 6,9g, integrerade hängen med vita stenar,längd 41,5 cm, karbinhakelås

Armband 21K brv 2,7g, integrerade hängen med vita stenar, längd: 17 cm, karbinhakelås

Ring 21K brv 1,4g Ø18, med vita stenar

Örhängen, ett par 21K brv 1,7g, med vita stenar, skeva stift

Collier doserad X-länk med stav 18K 55,8g, längd 45,5 cm, bredd 12 - 19 mm, kistlås, tillv Stockholm

Utrop: 41 000 kr

Armband 18K 6,6g, defekt

Utrop: 3 600 kr

Mynt Övrigt

Guldtacka 24K (999,9), 5,0g, Heraeus Edelmetalle Hanau, serienummer. 820145, bruten förpackning

3 200 kr

Utrop: 3 700 kr

Klackring 18K/silver 11,8g Ø17, myntliknande klack i silver, motiv - "ansike i profil", hamrad yta - skena, handgjord

3 900 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge S925 brv 6,9g, med grön/brun, höjd: 37 mm (inkl. ögla), bredd 20 mm

Kedja S925 1,7g, defekt

Hänge S925 brv 1,0g, med vita stenar, höjd: 14 mm (inkl. ögla)

Ikon/religiös avbildning, handmålad på träskiva, 39 x 34,5 cm, trä/gips, färgbortfall & skador.Ej visning

550 kr

Utrop: 700 kr

Kedja Pansar 18K 1,4g, längd: 44 cm, bredd: 1 mm, springring

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, ett par 18K 0,5g, "hjärta", stift

325 kr

Utrop: 400 kr

Hänge 18K 0,7g, text: "GOLD", höjd: 19 mm (inkl. ögla), bredd: 7 mm

Utrop: 550 kr

Klockbox tillhötande Certina DS, manual, klockkudde, ytterfodral

75 kr

Utrop: 200 kr

Mobil, Samsung Galaxy Flip Z, 256GB, modell: SM-F700F/DS, serienummer. R38N303BVSL IMEI: 352438112248204 / 35243912248202, slitage/mindre skador, med laddare