Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 11

Varunr: 1 972 499

Smycken

Ring

RING, platina, kuddslipad obehandlad Kashmir-safir 3,32 ct, SSEF report 131505 och Gübelin report 23060068, åttkantslipade diamanter, Art Deco, stl 16,25 mm, vikt 3,5 g, safiren har nagg vid rondisten, några diamanter har nagg.

550 000 kr

Klubbad till budgivare: 127405

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.