Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 7

Varunr: 1 972 482

Smycken

Brosch

BROSCH/HÄNGE, 18K guld/silver, safirer ca 3,00 ctv, gammal-, äldre åttkant- och rosenslipade diamanter ca 2,50 ctv, antik, omkring 1900, mått 37x41 mm, vikt 12,8 g, tennlödning, diamanter med nagg och skador.

28 500 kr

Klubbad till budgivare: 225522

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.