Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 3

Varunr: 1 972 473

Smycken

Pärlörhängen

PÄRLÖRHÄNGEN, platina, barocka pärlor, ca 11x9x8 mm, äldre briljantslipade diamanter ca 1,30 ctv, ca TW-TCr/VS-P, höjd 34 mm, vikt 7,1 g, stift, enstaka diamanter med skador och nagg.

21 500 kr

Klubbad till budgivare: 27693

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.