21 - 40 av 277
123...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 oktober 2023

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, svart läder, 9x12x12,5x2 cm, kontokort, sedlar, hologrammärkt 7485397, år 2002-2003, cert, bruksslitage.

Utrop: 1 800 kr

COLLIER, GIVENCHY, guldfärgad metall, längd 40-47 cm, hänge 3x3 cm, vikt 48 g.

450 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, Must de Cartier, 100% siden, 80x86 cm, blå, röd, guld, slitage, tråddragning.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, vintage, 100% siden, 75x79 cm, röd, blå, beig, grön, vit, slitage, tråddragning.

350 kr

Utrop: 375 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, 100% siden, 46x47 cm, beige, röd, vinröd, bruksslitage.

650 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BUGATTI, 100% siden, 140x26 cm, vinröd, silver.

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 100% merino, 160x35 cm, beige, rutig, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, BALENCIAGA, svart skinn, silverfärgade spänne, rosett, längd ca 70 cm, dustbag.

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, MULBERRY, svart präglat läder, längd 80 cm, bredd 2 cm, slitage.

Utrop: 250 kr

CLUTCH, CÉLINE, svart, ljusbrunt skinn, guldfärgade beslag, 25x17 cm, dustbag, skadad originalask.

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Equipages, Philippe Ledoux, 100% siden, 90x90 cm, ljusblå, silver, brun, vit, år ca 1973, en liten tråddragning.

Utrop: 2 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, RALPH LAUREN, 100% siden, 90x90 cm, blå, vit.

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, 100 % siden, 90x90 cm, vinröd, svart, blå, rosa,

600 kr

Utrop: 650 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 78% merino, 22% polyester, 160x19 cm, röd, vit rutig.

300 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, FENDI, vintage, canvas, brun, svart, 15x10 cm, mynt, sedel, kort.

Utrop: 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, KENZO, 100% bomull, 88x88 cm, röd, blå, lila, gul, grön.

350 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Qu Importes Le Flacon, Catherine Baschet, 100 % siden, 90x90 cm, blå, röd, vit, rosa, grön, några små fläckar, någon tråddragning.

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, MISSONI, 85% akryl, 15% nylon, 170x50 cm, svart, vit.

Utrop: 350 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 60, brun monogram canvas, guldfärgade beslag, 60x26x31 cm, märkt VI863, år 1986, avtagbar samt justerbar axelrem,

7 100 kr

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, SAINT LAURENT, Manhattan Mini Bag, svart läder, guldfärgad beslag, 2116x8 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage, repor på läder.

Utrop: 8 500 kr