61 - 61 av 61
1234 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 16 september 2023

Klubbad för

ROLEX, OP, Datejust, Pearlmaster, Chronometer, Ref nr. 80318, Serie nr. W084549, Cal 2235, Verk nr. A 0033980, Boett nr. 2078, damur, 29 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, dia-urtavla (10 st. 8/8), briljanter på boetten, buckla boett, Pearlmasterlänk i 18K rött/vitt/rosa guld, viklås, Ref nr. 72948-X7/120, totalvikt 109,9 gram, cert, januari 2000, box, yk.

80 000 kr

Utrop: 82 000 kr