1661 - 1668 av 1 668
1...828384 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2023

Klubbad för

Väska Must de Cartier, Axelrem, skinn, Vintage Sliten 2 hål i fodret, 21x31x5,5cm

Utrop: 1 500 kr

Girtarrprocessor, Line6 Helix Rack, Sn: HDR2M7027000024, med manual, USB sticka, kablage & kartong Visas och hämtas hos Sefina på Dragarbrunnsgatan 53, Uppsala mot uppvisa

7 900 kr

Utrop: 7 800 kr

Aktustisk gitarr Bjärton Carmenoita sn:54149580, tillverkad i Sverige, i hårt fodral med tillbehör.Ej visning

700 kr

Utrop: 850 kr

Musikinstrument Övrigt

Elfiol Arirang EV-20 Röd med stråke, kabel och hörlurar i hårt fodral.Ej visning

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Luftrenare, 7000i serien, AMF765, oandvänd i kartong, Visas och hämtas på Sefina Dragarbrunnsgatan i uppsala mot uppvisande av kvittoU

Utrop: 3 300 kr

Musikinstrument Träblås

Saxofon Yamaha YTS-275 sn: 262399 repor med axelrem i original väska.Ej visning

4 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Ola Dahlqvist, Olja på Pannåer, 30x30cm, sitter löst i ram

800 kr

Utrop: 900 kr

Klocka Rolex, Oyster perpetual, Datejust, automat, refnr 116234, 36 mm, box.

61 000 kr

Utrop: 65 000 kr