1141 - 1153 av 1 153
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2023

Klubbad för

Ring 18K 4,4g Ø17¾ med blåa stenar och diamanter 7xca0,005ct åttkantslipade

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 6,2g Ø17¾ med svart sten

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 0,8g Ø17 med sten, skev

375 kr

Utrop: 425 kr

Brosch 14K 5,8g längd: 71mm med stenar, skev

Utrop: 2 300 kr

2 Ringar 18K 12,0g, graverade

Utrop: 6 300 kr

Örhängen 18K 7,3g Ø30mm, små skador

Ring 18K 4,4g Ø20½, graverad

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 18K 7,0g, defekt innehåller gravyr

Utrop: 3 600 kr

Collier 18K flerfärgad 5,4g, defekt

Kedja Singapore 9K 0,7g längd: 45,5cm bredd: 1mm med springring

Hänge 9K 2,5g höjd: 23mm bredd: 13mm med stenar

Parti guld 9K 3,8g, skeva, innehåller stenar

Smycken Brudkrona

Brudkrona förgyllt silver S830 39,7g höjd: 77mm med imitationspärlor, Göteborg 1978