1201 - 1208 av 1 208
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2023

Klubbad för

Mugg S830 26,2g med gravyr

Utrop: 200 kr

4st Supkoppar, Skultuna, förgyllda, i trasig kartong

150 kr

Utrop: 200 kr

2 Skedar S830 66,3g med gravyr

Utrop: 450 kr

9 Skedar S830 79,1g

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 356,8g

Utrop: 2 400 kr

Breitling SuperOcean 44 (2000M/6600FT), Chronometre, herrur, stål, 44mm, automat, datum, Ref: A17391A8/BA77, Sn:1586403,repor på armband och boett, extra länkbitar, extra skadat gummiarmband, cert 2016, manual, box

15 800 kr

Utrop: 19 000 kr

Louis Vuitton Vavin BB, monogram, 21x15x8cm, modellnr:M44550, sn:TR025, med kvitto

14 200 kr

Utrop: 16 400 kr

Louis Vuitton Alma BB metallic pale pink, 23,5x17,5x11,5cm, sn:SN5220, med nycklar, lås, axelrem och dustbag

11 200 kr

Utrop: 7 200 kr