41 - 60 av 286
1234...15 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 augusti 2023

Klubbad för

Medaljer Ordenstecken

ORDENSTECKEN, förgyllt silver, Uppgående Solens Orden, Japan, rött glas, emalj, bredd 53 mm, vikt 56,1 g, saknar band.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Medaljer Minnen

MINNE, metall, emalj, Purple Heart, bredd 36 mm, vikt med band 32,8 g.

Utrop: 800 kr

Medaljer Minnen

MEDALJ, 23K guld / metall, Leninpriset, referensnummer 1210, bredd 28 mm vikt med band 27,6 g, medaljen delades ut 1925-34 samt 1956-1990.

15 000 kr

Utrop: 17 000 kr

Kläder Skor

SKOR, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, skosnöre, stl 42, klack 2,5 cm, dustbag.

3 100 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, Loafers, brunt läder, stl 8 (42), klack 2 cm, dustbag.

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, Sneakers, svart skinn, grå mocka, monogram, stl 8 ca 42, bruksslitage,

Utrop: 1 400 kr

Mynt Svenska mynt

2 MYNT, 21,6K guld, 20 Kronor, 1889, ca 01, 10 Kronor, 1876, ca 1+/01, total vikt 13,4 g.

Utrop: 10 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, Weekend Bag, scotchgrain, blått läder, blått tyg, 45x35x23 cm, slitage på hörnen.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPSAR, BRIONI, 2 st, 100 % siden, gul, blå, röd, vit, bredd 10 cm.

550 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, Tri-Fold, svart präglat läder, 11x12cm, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, originalask, kvitto från 1998.

Utrop: 1 300 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac 3 Poches, vintage, brun monogram canvas, guldfärgade beslag, 55x35x20 cm, år 1987, slitage.

Utrop: 7 000 kr

Kläder Skor

BOOTS, CHURCH´S, Ryder, brun mocka, stl 46 (12), dustbag, originalkartong.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, MONTBLANC, 3st, Meisterstück, stift, kulspets, resevoar, svart resin, stift 14K, etui, ytterkartong.

3 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONT BLANC, reservoar, svart resin, ref. IM 1014125, stift 14K guld, fodral, ytterkartong.

2 400 kr

Utrop: 1 900 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, beige canvas, brunt läder, stl 42½, slitage.

500 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Skor

SKOR, HOGAN, sneakers , grå mocka, blått skinn, stl 8½ ca 43, kartong.

Utrop: 1 900 kr

VÄSKA, RALPH LAUREN, Weekend Bag, rutigt canvas, svart, blå, grön, brunt läder, 60x35x30 cm, slitage.

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Övrigt

BORSTE, BURBERRYS, klädborste, trähandtag, 13x6,5 cm, brunt läder fodral.

650 kr

Utrop: 650 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GIANNI VERSACE, 100% siden, blå, rutig, svart, bredd 10 cm,

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, GIORGIO ARMANI, AR, 5081, 3001, 50 21, svarta bågar, påse, etui, ask.

800 kr

Utrop: 850 kr