Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 128

Varunr: 1 187 670

Smycken

Örhängen

WIWEN NILSSON, örhängen, silver, ring- och stavlänk, stavarnas längd 1 cm, signerade Wiwen Nilsson, stämplade AN, Lund 1952, skruvmekanism, vikt 9,5 g. (d)

1 900 kr

Klubbad till budgivare: 155740

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.