Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 106

Varunr: 637 261

Konst

Grafik

LITOGRAFI, av Reinhold Ljunggren (1920-2006) , gårdsmotiv, 34x52 cm, signerad HC/X/XL

700 kr

Klubbad till budgivare: 69691

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.