Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023
Klubbad för
Figurin, Gustavsberg, design: Paul Hoff, modell: Padda, höjd 9cm bredd: 17cm ,signerad och Stämplad: Exclusively made for NK by Paul Hoff, Gustavsberg Sweden, Limited Edition of 1500 for the benefit of WWF