761 - 780 av 977
1...383940...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2023

Klubbad för

Armband Pansar S925 8,7g längd: 19cm bredd: 4mm

250 kr

Utrop: 225 kr

Kedja Kejsar S925 12,6g längd: 54,8cm bredd: 2mm

Utrop: 300 kr

Armband S925 39,9g längd: 21,4cm bredd: 6mm

Utrop: 500 kr

Parti silver S925 49,2g defekt, skevt

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S925 34,9g defekt, graverat

Utrop: 275 kr

Kedja pansar S925 4,8g längd: 45,2cm bredd: 2mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Kullänk S925 4,7g längd: 18,2cm bredd: 2,5mm

125 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 Kors 0,8g höjd: 27mm bredd: 15mm

Utrop: 50 kr

Ring 18K tvåfärgad 7,7g Ø19 defekt, skev

Utrop: 4 200 kr

Parti silver S830 202,8g graverat , skevt

Utrop: 1 400 kr

Figurin, Gustavsberg, design: Paul Hoff, modell: Padda, höjd 9cm bredd: 17cm ,signerad och Stämplad: Exclusively made for NK by Paul Hoff, Gustavsberg Sweden, Limited Edition of 1500 for the benefit of WWF

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 79,6g graverat

425 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 12st S830 133,1g 116mm modell: Carmen, i vit etui

Utrop: 900 kr

Kaffeskedar 12st S830 158,2g 115mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Moccaskedar 12st S830 161,7g 110mm modell: Uppsala, i blå etui

Utrop: 1 100 kr

Bakelsegafflar 3st S830 33,9g 124mm

175 kr

Utrop: 225 kr

Tårtspade S830 41,2g 122mm, repig

Utrop: 275 kr

Bordsgafflar 6st S830 248g 177mm modell: Olga

Utrop: 1 700 kr

Bordsskedar 6st S830 292,2g 180mm modell: Olga

Utrop: 2 000 kr

Bordsknivar 6st S830 369,5g 210mm

Utrop: 1 200 kr