Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2023
Manschettknappar ett par tvåfärgade 830S 14,2g höjd: 12mm längd: 22mm, repor
Gitarr Aria akustisk med mikrofon stålsträngad, modellnr: 6710 sernr: 32295, mjukt fodral, små stötskador samt repor, ingen garanti att micken fungerar.Ej visning
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116203, Serie nr. D553469, från mitten av 2005-2006, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, safirglas,nagg på glaset, datum, diamanturtavla (10 st.), Oysterlänk stål/guld, viklås(Easylink),2 länkbitar
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen, ett par 14K tvåfärgade 8,9g höjd: 18mm med stenar, EJ ÄKTA BVLGARI
Visa varaSmycken Ring
Ring 18K tvåfärgad 30,3g Ø19 med diamanter 1xca0,55ct, 1xca0,65ct, 2xca0,35ct och 1 svart sten