1361 - 1380 av 1 658
1...686970...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2023

Klubbad för

Armring 925S brv 20g innermått ca 16cm, med sten

Utrop: 500 kr

Armring öppningsbar 830S 11,2g innermått ca 16cm, bredd: 5mm

Utrop: 100 kr

Hänge 925S brv 2,5g Ø14mm med sten

Utrop: 100 kr

Armband Ankar 925S längd:19cm bredd: 7mm

Utrop: 550 kr

Armband 830S 60,9g längd: 20cm bredd: 15mm

Utrop: 425 kr

Hänge 925S 7,4g Ø24mm

Utrop: 250 kr

Ring 925S brv 28,3g design B Thordal, höjd: 37mm bredd: 26mm med sten

275 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par Creoler 830S 2,3g Ø20mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring 925S 8,2g Ø18 höjd: 28mm bredd:17mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring silver brv 3,4g Ø17 med sten, skador på stenen

Utrop: 50 kr

Manschettknappar ett par tvåfärgade 830S 14,2g höjd: 12mm längd: 22mm, repor

75 kr

Utrop: 100 kr

Manschettknappar ett par 925S 15,2g höjd: 24mm längd: 5mm

Utrop: 550 kr

Gitarr Aria akustisk med mikrofon stålsträngad, modellnr: 6710 sernr: 32295, mjukt fodral, små stötskador samt repor, ingen garanti att micken fungerar.Ej visning

Utrop: 2 800 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116203, Serie nr. D553469, från mitten av 2005-2006, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, safirglas,nagg på glaset, datum, diamanturtavla (10 st.), Oysterlänk stål/guld, viklås(Easylink),2 länkbitar

Örhängen, ett par 14K tvåfärgade 8,9g höjd: 18mm med stenar, EJ ÄKTA BVLGARI

Kedja Kejsarlänk 18K 200,7g längd: 56,7cm bredd: 7mm

Parti guld 18K 7,6g defekt, innehåller liten diamant och vitguld

Ring 18K tvåfärgad 30,3g Ø19 med diamanter 1xca0,55ct, 1xca0,65ct, 2xca0,35ct och 1 svart sten

Armband Bismarck 18K 83,0g längd: 20cm bredd: 14mm

Mynt 21K 4,5g Ø18mm