1321 - 1340 av 1 658
1...666768...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2023

Klubbad för

Tårtgafflar 2 st 830S brv 175,7g längd: 22,5-23,5cm bladen av stål

500 kr

Utrop: 600 kr

Servettringar 8st 830S 94,8g höjd: 20-28mm Ø33mm

550 kr

Utrop: 600 kr

Skedar 8st 830S 289g längd: 17cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Knivar 9st brv 593,8g längd: 20,5cm bladen i stål

Utrop: 2 000 kr

Parsti Silver 830S brv 359,9g graverat skadat, ett blad av Stål

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 3,6g Ø16¾ graverad

Utrop: 2 000 kr

Minnesmynt 2st Pippi Långstrump/ Astrid Lindgren 1907-2002, nominellt värde 50kr, aluminiumbrons-legering, plastetui

100 kr

Utrop: 100 kr

Mynt silver 10St brv 156,7g, svenska mynt olika valörer, bla 1st enkrona från 1875 i träetui

Utrop: 1 100 kr

Mynt och minnesmynt silver 12St brv 323,2g i träetui

Utrop: 2 400 kr

Collier stelt 925S brv 59,8g höjd: 10-32mm innermått: ca 33cm med stenar

500 kr

Utrop: 600 kr

Mynt 36St 1125,7g Amerikanska endollars mynt, nagg, repor

8 200 kr

Utrop: 8 400 kr

Herrur Garmin Tactix delta solar Ballistics, Ø51mm, repor på glasringen, tygband slitet, originalgummiband, kan laddas med sol eller usb, usb sladd medföljer, instruktionsbok, originalbox

4 400 kr

Utrop: 4 200 kr

Damur Omega Constellation stål/guld Ø29mm, diaindex, quartz,stål/guldlänk innermått inkl uret ca 16cm, sernr: 91357885 refnr:12320276063001, cert 2006, instruktionsbok, originalbox, repor på länk, obetydlig nagg på glaset

Utrop: 16 200 kr

Figurin Lladro Pojke med bok, höjd: 21cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Figurin LLadro hästhuvud stengods höjd: 24cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti Silver 830S 110g skedar 10st, längd: 10,2-11,4cm, graverade

Utrop: 750 kr

Hörlurar, Apple AirPods Max space grey, modell A2096, serienr: H0YK32HTP3W9, laddkabel, originalbox

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Glasvas Orrefors höjd: 20cm bredd: 18,5cm, modell Cut in Number, design Igegerd Råman, Helsingbors stadsvapen graverad i botten, original kartong

700 kr

Utrop: 850 kr

Collier 925S brv 37,4g design Sandberg, hamrad modell, längd: ca 41cm bredd på mittsektionen 6mm, originalask

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 925S brv 1,9g med stenar Ø7mm

Utrop: 100 kr