Avslutad | Pant – Tisdag 19 september 2023
Minnesmynt 2st Pippi Långstrump/ Astrid Lindgren 1907-2002, nominellt värde 50kr, aluminiumbrons-legering, plastetui
Mynt silver 10St brv 156,7g, svenska mynt olika valörer, bla 1st enkrona från 1875 i träetui
Herrur Garmin Tactix delta solar Ballistics, Ø51mm, repor på glasringen, tygband slitet, originalgummiband, kan laddas med sol eller usb, usb sladd medföljer, instruktionsbok, originalbox
Damur Omega Constellation stål/guld Ø29mm, diaindex, quartz,stål/guldlänk innermått inkl uret ca 16cm, sernr: 91357885 refnr:12320276063001, cert 2006, instruktionsbok, originalbox, repor på länk, obetydlig nagg på glaset
Hörlurar, Apple AirPods Max space grey, modell A2096, serienr: H0YK32HTP3W9, laddkabel, originalbox
Glasvas Orrefors höjd: 20cm bredd: 18,5cm, modell Cut in Number, design Igegerd Råman, Helsingbors stadsvapen graverad i botten, original kartong
Collier 925S brv 37,4g design Sandberg, hamrad modell, längd: ca 41cm bredd på mittsektionen 6mm, originalask