141 - 160 av 1 115
1...789...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

Klackring 18K 49,6g Ø22 hästsko med röda stenar

Ring 14K 13,1g Ø19½ med åttkantslipade diamanter 6xca0,02ct, 6xca0,03ct samt sju stycken opaler, längd:3,4-3,7mm, bredd:4,8-5,2mm (en med nagg)

Utrop: 6 200 kr

Armband 18K 29,7g längd: 19,5cm bredd: 14mm

Utrop: 19 000 kr

Manschettknappar ett par 18K 19,9g 20x14mm design: Robbert

Utrop: 10 000 kr

Armring 18K vitguld 30,5g avklippt

Armbandsur Certina 18K brv: 62,9g Ø34mm quartz (går ej) datum armband i stål (bortsliten förgyllning

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K brv: 28,8g Ø19¼ med röd sten naggad skev

Utrop: 12 400 kr

Örhängen ett par 18K brv: 29,1g höjd: 8cm bredd: 19-28mm med blåa stenar

9 700 kr

Utrop: 11 800 kr

Örhängen ett par 18K brv: 30,7g med lila stenar

11 600 kr

Utrop: 14 000 kr

Armbandsur Rolex Oyster Perpetual Datejust 26mm automatisk stål/guld ref: 69173 snr: R407128 jubileelänk flera nagg i safirglas

31 000 kr

Utrop: 19 200 kr

Manschettknappar ett par 18K 8,1g med diamanter 10xca0,01ct

Slipsnål 18K brv: 11g längd: 5,5cm med diamanter 5xca0,01ct med nål i oädel metall

Armband 23K 15,2g längd: 17cm bredd: 4mm med integrerade berlocker

8 100 kr

Utrop: 9 700 kr

Armband Pansar 23K 15,2g längd: 17cm bredd: 6mm

8 100 kr

Utrop: 9 700 kr

Armband 23K 15,2g längd: 17,5cm bredd: 10mm

8 200 kr

Utrop: 9 700 kr

Örhängen ett par 23K 7,6g höjd: 45mm bredd: 12mm

Örhängen ett par 23K 3,7g

Hänge 18K 0,4g höjd: 19mm bredd: 9mm

Utrop: 225 kr

Kedja Pansar 18K 1,5g längd: 36,5cm bredd: 1mm

Utrop: 1 100 kr

Teskedar 6st S830 79,2g längd: 117mm modell: Hansa

Utrop: 550 kr