Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022
Klubbad för
Ring 14K 13,1g Ø19½ med åttkantslipade diamanter 6xca0,02ct, 6xca0,03ct samt sju stycken opaler, längd:3,4-3,7mm, bredd:4,8-5,2mm (en med nagg)
Armbandsur Certina 18K brv: 62,9g Ø34mm quartz (går ej) datum armband i stål (bortsliten förgyllning
Armbandsur Rolex Oyster Perpetual Datejust 26mm automatisk stål/guld ref: 69173 snr: R407128 jubileelänk flera nagg i safirglas
Slipsnål 18K brv: 11g längd: 5,5cm med diamanter 5xca0,01ct med nål i oädel metall