Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022
Kedja med hänge fyrklöver, 18K, 2,6g, längd 39,5 cm, hänge längd 1,5 cm, bredd 1,0 cm 1,5cm,
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S22 Ultra, modell: SM-S908B/DS, 128GB, Ultra Black, 8GB RAM, med fodral, serie nr. R5CT10WFNYX, IMEI: 353074280638675, i kartong med laddkabel
Rolex, Oyster Perpetual Lady-Datejust 26, ref 179160, automat, kronometer, datum, safirglas, silver roman dial, Oystersteel, länk med Easylink (kort), s/n: 03L30748, box & cert 2015 Sverige
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Greg Bennett by Samick, modell: J-5CE, stålsträngad, serienummer: SI09040010, Clear wave active EQ, inbyggd tuner, i gott skick, mindre dings, i fodrad gigbag.Ej visning
Apple, Iphone 12 Pro Max, mod A2411 (MGD73QN/A), 128GB, grå, s/n: F2LDR5150D47, IMEI: 356730116099880, med laddkabel (utan adapter), skal gummi, små repor runt kanterna.
Line 6 Variax Acoustic 700 Black, serienummer: 06091093, smärre slitage, plasthölje vid telejack sprucket, med axelband, med tillbehör, original gigbag, med manual. Ej visning
Ibanez Performance, aukustisk, stålsträngad, modellnummer: PF200CETBL1202, dings och slitage, med gigbag.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Collier, 18K vitguld, briljantslipade diamanter, ca 60x 0,02 - 0,03 ct, 40 cm, brv 5,5 g, Italien.
Handväska Coach, läder, svart, serienummer: H0872-F11839, smärre slitage, mindre synliga fläckar
Van Cleef & Arpels, Frivole, örhängen i form av blommor, 18K vitguld, diamanter 86x ca 0,02 ct briljantslipade, VCA 750 / JE475586, brv 9,2 g, Ø 26 mm, clips.
Kaffeskedar, 6st, Silver S800, 135g, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 132 mm, fint skick.
Kaffeskedar, 6st, Silver S800, 137g, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 132 mm, fint skick.