461 - 480 av 1 115
1...232425...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2022

Klubbad för

öglan som håller springringen är inte helt intakt

Utrop: 2 000 kr

Kedja Bismarck doserad, 18K, brv 10,0g, kistlås, längd 43,5 cm

Utrop: 6 200 kr

Parti guld, 18K, brv 7,2g, 3 ringar med stenar.

Utrop: 3 500 kr

Ring, 14K, brv 1,2g

Utrop: 500 kr

Parti guld, 2 ringar med stenar, 18K, brv 8,7g, graverade

Utrop: 3 500 kr

Kedja med hänge fyrklöver, 18K, 2,6g, längd 39,5 cm, hänge längd 1,5 cm, bredd 1,0 cm 1,5cm,

Utrop: 2 100 kr

Kedja, 18K, 20,6g, längd 52 cm, defekt

Utrop: 10 400 kr

Armband, 18K, 31,8g, längd 21 cm, bredd 1 cm

Utrop: 15 800 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S22 Ultra, modell: SM-S908B/DS, 128GB, Ultra Black, 8GB RAM, med fodral, serie nr. R5CT10WFNYX, IMEI: 353074280638675, i kartong med laddkabel

7 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Rolex, Oyster Perpetual Lady-Datejust 26, ref 179160, automat, kronometer, datum, safirglas, silver roman dial, Oystersteel, länk med Easylink (kort), s/n: 03L30748, box & cert 2015 Sverige

Greg Bennett by Samick, modell: J-5CE, stålsträngad, serienummer: SI09040010, Clear wave active EQ, inbyggd tuner, i gott skick, mindre dings, i fodrad gigbag.Ej visning

Utrop: 2 400 kr

Apple, Iphone 12 Pro Max, mod A2411 (MGD73QN/A), 128GB, grå, s/n: F2LDR5150D47, IMEI: 356730116099880, med laddkabel (utan adapter), skal gummi, små repor runt kanterna.

4 900 kr

Utrop: 4 500 kr

Line 6 Variax Acoustic 700 Black, serienummer: 06091093, smärre slitage, plasthölje vid telejack sprucket, med axelband, med tillbehör, original gigbag, med manual. Ej visning

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Ibanez Performance, aukustisk, stålsträngad, modellnummer: PF200CETBL1202, dings och slitage, med gigbag.Visas och hämtas hos Sefina Göteborg,Rosenlundsgatan 4. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 600 kr

Collier, 18K vitguld, briljantslipade diamanter, ca 60x 0,02 - 0,03 ct, 40 cm, brv 5,5 g, Italien.

11 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Handväska Coach, läder, svart, serienummer: H0872-F11839, smärre slitage, mindre synliga fläckar

Utrop: 1 300 kr

Van Cleef & Arpels, Frivole, örhängen i form av blommor, 18K vitguld, diamanter 86x ca 0,02 ct briljantslipade, VCA 750 / JE475586, brv 9,2 g, Ø 26 mm, clips.

52 000 kr

Utrop: 44 000 kr

Kaffeskedar, 6st, Silver S800, 135g, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 132 mm, fint skick.

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar, 6st, Silver S800, 137g, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 132 mm, fint skick.

Utrop: 800 kr

Tårtspade, Silver S800, 87g, Württembergische Metallwarenfabrik, Tyskland, 240 mm, fint skick.

Utrop: 550 kr