Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2022
Laptop Dell Precision 7710, Intel core i7-6920HQ, 237GB, 16GB Ram, Windows 10 pro, återställd (Sefina kod:0000), laddare
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S20 5G, SM-G981B, snr. RFCN400RF9D, IMEI: 354397113996898, repa glas, fodral DDU, adaptor, i box.
Oidentifierad konstnär, litografi ritteknik 188/200, "Oktober", signerad, 1971, i ram 40x56cm
Edward Meyer Ryff, olja på pannå, höstmotiv, signerad Ed. Ryff, 40,5x48,5cm, i ram 48,5x56cm
Oidentifierad konstnär, etsning 118/125, abstraktmotiv, signerad,1964, fuktskada passepartout, i ram 59x66,5cm
Mobiltelefon, Apple, Iphone Xs Max, rose, 64GB, modell: MT522QN/A, snr. FFMXMBW7KPH3, IMEI: 357291096498815, glasskydd nagg, återställd, skal, laddsladd.