Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021
Iphone 7 Plus, A1784, 128GB, IMEI: 355356085774146, med skadad laddare och hörlurar i kartong, lösenordslåst, repigt och skadat skyddsglas
Iphone 11 A2221, 128GB, snr: G0NCG063N73D, IMEI: 352914114122597, med fodral, laddare och hörlurar i kartong, återställd
Iphone X 64GB, NQAD2ZD/A, snr: GHLWF039JCLJ, IMEI: 353047099676466, utan laddare, ej original kartong, återställd
Iphone X A1902, 64GB, MQAD2QN/A, snr: F17WQEMJJCLJ, IMEI: 354867091442107, med laddare, återställd
Samsung Galaxy S20, 128GB, Cloud Pink, IMEI: 354460117077048, med laddare och hörlurar i kartong, repor i skyddsglas, lösenordslåst
Samsung Galaxy S20 5G, 128GB, SM-G981B/DS, snr: RFNC50060LY, IMEI: 354397114165568, med laddare och hörlurar i kartong, återställd
Iphone X, 64GB, NQAC2ZD/A, snr: GHLYF75ZJCLH, IMEI: 354861094742811, liten nagg i skyddsglas, med skadat fodral, laddare i kartong, återställd
Huaweu Y6, 16GB, ATU-L21, IMEI: 866248041072305, med laddare i kartong, återställd
Hänge med pärlor och stenar med kedja Singapore S925 3,7g längd: 36cm bredd: 1mm
Ulrica Hydman Vallien (1938-2018), litografi, signerad, 171/300, 53,3cmx66,7cm inkl ram, visas och hämtas på Sefina i Malmö, Bergsgatan 1
Musikinstrument Övrigt
Banjo Levin, nr: 111623, SOO Brand, made in U.S.A. by Roger's Tanneries, sliten. Ej med på visning..