841 - 860 av 1 835
1...424344...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021

Klubbad för

Vas Boda Artist Collection, Bertil Vallien, signerad, nr: 47868, höjd: 17cm

600 kr

Utrop: 500 kr

Vas Rörstrand, Bertil Vallien, signerad, höjd: 15cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Vas Boda Artist Collection, Bertil Vallien, signerad, nr: 48014, höjd: 22,5cm, skadad etikett

750 kr

Utrop: 500 kr

Vas Boda Artist Collection, Bertil Vallien, signerad, nr: 47834, höjd: 17,5cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Glasskulptur Kosta Boda, signerad V Lindstrand, nr: 92407, längd: 31,5cm, i kartong

2 100 kr

Utrop: 250 kr

Vas Orrefors, nr: 106549824, höjd: 26,5cm

400 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat Rörstrand, modell: Space, Bertil Vallien, 21,8cmx12cm

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat Rörstrand, modell: space, Bertil Vallien, 36,8cmx26,4cm, lite skavd

Utrop: 125 kr

Utrop: 125 kr

Leksak KO-Yoshiya, Action Planet Robot, 60-tal, Japan, buckla

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ljusstake Stelton, modell: Twilight, höjd: 19,5cm

Utrop: 275 kr

Figurin Sjöholm, Fågel, höjd: 27cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Bibliofilupplaga, Astrid Lindgren, "Samuel August från Svedstorp och Hanna i Hult", begränsad upplaga nr: 203, signerad "Astrid Lindgren 1985"

Utrop: 500 kr

Bibliofilupplaga, Astrid Lindgren, "Samuel August från Svedstorp och Hanna i Hult", begränsad upplaga nr: 198, signerad "Astrid Lindgren 1985"

Utrop: 500 kr

Figurin, Tyra Lundgren, Fågel, osignerad, charmotterat stengods, längd: 13,4cm, höjd: 6cm

2 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Konstglas Kosta Boda Make Up, Rött Nagellack, Åsa Jungelius, höjd: 12,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Konstglas Kosta Boda Make Up, Rosa Läppstift, Åsa Jungelius, höjd: 13cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Utrop: 300 kr

250 kr

Utrop: 300 kr