981 - 1000 av 1 430
1...495051...72 Gå till
Just nu klubbas Smyckekvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021

Klubbad för

Ring 18K trefärgad 5,5g Ø17½

Utrop: 3 600 kr

Collier 21K 40,4g med stenar, längd: ca 42cm

Utrop: 20 500 kr

Armband 21K 13,3g med stenar längd: 16,5cm bredd: 2-11mm,

Utrop: 6 600 kr

Ring 21K 4,0g Ø16 med stenar

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 21K 5,4g längd: 1,5cm bredd: 8mm, med stenar

Utrop: 2 700 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 5,1g längd:42cm bredd:3-4mm

Utrop: 2 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 10,8g längd:45cm bredd:3-6mm

Utrop: 5 200 kr

Kedja ihålig 18K 14,7g längd:46cm bredd:6mm, defekt lås

Utrop: 6 400 kr

Kaffeskedar 11st, S800 120mm, modell:Rosenholm

Utrop: 1 200 kr

Efterrättssked 12st, S800 332,7g 150mm, modell: Rosenholm

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Kaffeskedar 12st, S830 152,6g längd:114mm förgylld detalj med mönster samt gravyr på skaft

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 5,1g Ø17½ med blå sten

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K hjärta 3,0g höjd:30mm bredd:18mm sliten gravyr

Utrop: 1 400 kr

Armband X-länk 18K 17,3g med instickslås, gravyr på lås

Utrop: 8 300 kr

Skyttemedalj S800 Ø3,6cm med gravyr

Utrop: 125 kr

Tissot, herrur, 18K, 32mm, manuell, med läderband, graverad, med box, ytliga repor i plexiglaset.

3 200 kr

Utrop: 2 800 kr

Efterrättssked S830 26,0g längd:15,2cm graverad

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 12st, S830 137,5g 122mm, modell: Patricia i ask

750 kr

Utrop: 900 kr

Halscollier 18K 19,1g längd:ca48cm bredd:1mm med söderhavspärla, i ask

Utrop: 8 700 kr

Halscollier 18K vitguld 8,4g längd:40,5cm bredd:1mm. Hänge med turkos sten och diamanter totalt ca0,10ct

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr