Avslutad | Pant – Tisdag 3 augusti 2021
Klubbad för
Kaffeskedar 12st, S830 152,6g längd:114mm förgylld detalj med mönster samt gravyr på skaft
Tissot, herrur, 18K, 32mm, manuell, med läderband, graverad, med box, ytliga repor i plexiglaset.