Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Ring 18K 3,3g Ø18, med diamanter, 1 x ca 0,15ct briljant, 4 x ca 0,01ct åttkantsslipade, vitguld
Kedja Kejsarlänk S925 56,7g, längd 60,0 cm, bredd 6,0 mm, länk något bucklig, karbinhakelås
Rolex, Oyster Perpetual GMT-Master II, 40 mm, 18K, ref: 116718, automat, kronometer, datum, svart glasring (Cerachrom) & grön tavla, Oysterlänk 18K med Easylink, repor, litet nagg safirglas, box defekt, cert (2007, Sverige).
Visa varaKlockor Citizen
Citizen WR100, quartz, stål, 44 mm, ref.nr: 0510-S088119, serie.nr: 801230345, kronograf, datum, mineralglas, viklås, lätt bruksskick
Visa varaParti Guld
Kedja Kejsarlänk 18K 216,5g, längd 57,0 cm, bredd 7,0 mm, kistlås lite defekt (går att låsa med låsåttorna)
Visa varaParti Guld
Armband Ankarlänk 14K 22,7g, längd 17,5 cm, bredd 5,0 mm, saknar lås
Visa varaParti Guld
Kedja Figarolänk 14K 97,5g, längd 55,5 cm, bredd 7,0 mm, saknar lås