Avslutad | Pant – Tisdag 30 mars 2021
Stührling Original Depthmaster Herrur, automatisk, datum, rostfritt stål, extralänkar, i orginalbox, med orginalhandlingar
Seiko Prospex "King Turtle" Diver Herrur, automatisk, datum, Special Edition "Save the ocean", siliconarmband, i orginalbox med orginalhanldingar s/n:839365
Seiko Herrur Modell:SBPY143 solur, datum, limited, med orginallänk samt tygarmband, i orginalbox, s/n: 911066, rostfritt stål, med orginalhandlingar från japan
Seiko Prospex 200M Diver Solar Herrur, Modell:V157-0CJ0, datum, orginalarmband samt extra tygarmband, extra safirglas, i orginalbox med orginalhandlingar
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive Titanium Herrur, datum, safirglas, rostfritt stål, extralänkar, s/n:032033394, i orginalbox med orginalhandlingar
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive Titanium Herrur, datum, safirglas, rostfritt stål, extra länkar s/n:032030284, i orginalbox
Klockor Casio
Casio G-Shock Illuminator Herrur, Modell:3229, DW-5600E, digitalt urverk, rostfritt stål, gummiband
Caravelle M7 Herrur, manuellt urverk, rostfritt stål, vattentät, svart armband, från 1960-talet, gulmetall samt rostfritt stål, bruksslitage
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, herrur, 43mm, rostfritt stål, quartzj, mineralglas, datum, kronograf
Klockuppdragare i mahoganyliknande plast, extra elmotor, putsduk, manual, strömsladd, passande skruvmejsel och skiftnyckel ingår, i dustbag