Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021
Klubbad för
Matsilver norskt stämplat, modell Valdres,12 st 175mm, (varav 6 med monogram) 370,5g
Matsilver norskt stämplat, skedar modell Valdres, 6 st 195mm, samt 1 st skadad 180mm, totalvikt 298g
Matsilver norskt stämplat, modell Valdres, 11 delar , varav 6 gafflar (någon skadad) 196mm 236g, 5 knivar 239mm
Parti silverbestick 9 delar, 232g ( kniven ej medräknad), norskt stämplat, olika modeller, skador och gravyrer förekommer
Ipad A1893 modell MR7F2KN/A , 32gb, 9.7" , med Logitech slim folio , tangentbordsfodral, en tangent saknas