301 - 320 av 1 312
1...151617...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021

Klubbad för

Armband, 18K 26g 19cm med mönster

Utrop: 14 200 kr

Ring 18K 3g med grön sten Ø17 1/4

Utrop: 1 700 kr

Matsilver norskt stämplat, modell Valdres,12 st 175mm, (varav 6 med monogram) 370,5g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld, 18K 12,3g ringar med gravyr, defekt.

Utrop: 5 300 kr

Matsilver norskt stämplat, skedar modell Valdres, 6 st 195mm, samt 1 st skadad 180mm, totalvikt 298g

Utrop: 2 000 kr

Armband, 18K 20,1g 19cm saknar en låsåtta,defekt

Utrop: 8 600 kr

Matsilver norskt stämplat, modell Valdres, 11 delar , varav 6 gafflar (någon skadad) 196mm 236g, 5 knivar 239mm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Moccaskedar norskt stämplat silver, 10 st 104mm, 78,1g

Utrop: 550 kr

Ring, 14K 5g Ø19, graverad.

Utrop: 1 700 kr

Hänge, 18K 1,3g graverad.

Utrop: 550 kr

Parti silverbestick 9 delar, 232g ( kniven ej medräknad), norskt stämplat, olika modeller, skador och gravyrer förekommer

Utrop: 1 600 kr

Elgitarr Höfner Club 50, från 1962, något hög stränghöjd, i originalfodral

8 700 kr

Utrop: 8 500 kr

Figurin Royal Dux Ballerina/ Dam som dansar ca 58cm, ej visning

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Hänge, 18K 0,7g 1,5cm med diamant 1 x ca.0,025ct. Ostämplad.

Utrop: 500 kr

Ipad A1893 modell MR7F2KN/A , 32gb, 9.7" , med Logitech slim folio , tangentbordsfodral, en tangent saknas

Utrop: 3 400 kr

Parti guld, 18K 5g defekt lås, ring med skev skena, 4 örhängen med små bucklor.

Utrop: 2 200 kr

Kedja, 14K 30,9g 64cm Bismarck.

Utrop: 11 200 kr

Parti guld, 14K 16,6g med gravyr, defekta.

Utrop: 5 400 kr

Ring, 14K 15,0g Ø17¾ med blå sten.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring, 14K 11,2g Ø18 med lila sten.

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr