261 - 280 av 1 312
1...131415...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021

Klubbad för

Kaffeservis, 38 delar Hackefors "Ljung Calluna Vulgaris" , 12st kaffekoppar med fat (ett fat skadat), 12st assietter, 1 gräddkanna, 1 sockserskål med lock

225 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 64729-32, höjd: 14,5cm, Ø20,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Skål Orrefors "Sofiero", Gunnar Cyrèn, signerad 3834 -11, höjd: 8cm Ø11,3cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Glasvas med fylld silverfot S830 höjd 32cm

Skål på fot med lock kontrollstämplat silver 792,7g

Skål på fot med lock 953g kontrollstämplat silver Hca32cm

Ljusstake 428,5g kontrollstämplat silver med tyngd Hca27cm

Scarf Gucci 40x180cm 84%ull 7%silke 5%metallisserad fiber 4%polyamid i orginalkartong och orginalpåse

Skärp Louis Vuitton, monogram canvas, stl. 85, spänne i gulmetall, nr. M9608, dustbag och orginalkartong, bruksskick

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Seiko, quartz, 43mm stål, kronograf, datum, ref. 8T67-00H0 snr. 891556, länk i stål viklås

425 kr

Utrop: 425 kr

Swarowski, Octea Nova 36mm, stål, quartz, nr. 5430420, armband i stål

700 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Tell

Swarowski, Stella 23mm, stål, quartz, nr. 5376815, länk i stål

425 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Tell

Swarowski, Stella 23mm, roséfärgat stål, quartz, nr. 5470415, länk i roséfärgat stål

850 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray Ban, Wayfarer 901, RB2140, svarta, med putsduk i fodral

400 kr

Utrop: 425 kr

Fiskerulle Okuma V 40a nr.3348

200 kr

Utrop: 150 kr

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur Revo STX

400 kr

Utrop: 150 kr

Ibanez, elgitarr GRX170, snr. 030809481, i mjukt fodral (trasig dragkedja)

550 kr

Utrop: 375 kr

1 Kedja, 23K 154,1g Längd: 71cm Bred: 4,6mm Ormlänk

Utrop: 86 000 kr

1 Ring, 18K 5,4g Ø18½ tvåfärgad med diamant 1 x 0,02ct

Utrop: 3 600 kr

Armband, 18K 38,2g Längd:19,5cm Bredd: 14mm Mönstrad, något skev

Utrop: 17 400 kr