Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021
Klubbad för
Kaffeservis, 38 delar Hackefors "Ljung Calluna Vulgaris" , 12st kaffekoppar med fat (ett fat skadat), 12st assietter, 1 gräddkanna, 1 sockserskål med lock
Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 64729-32, höjd: 14,5cm, Ø20,5cm
Scarf Gucci 40x180cm 84%ull 7%silke 5%metallisserad fiber 4%polyamid i orginalkartong och orginalpåse
Visa varaÖvrigt Övrigt
Skärp Louis Vuitton, monogram canvas, stl. 85, spänne i gulmetall, nr. M9608, dustbag och orginalkartong, bruksskick
Seiko, quartz, 43mm stål, kronograf, datum, ref. 8T67-00H0 snr. 891556, länk i stål viklås