1381 - 1400 av 1 490
1...697071...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2020

Klubbad för

Skål med lock S830 183,3g höjd med lock 9,5cm Ø6,5cm, med en ros på locket

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Snappskoppar 6st Löfman S830 307,3g, höjd 5cm Ø5,1cm, hammrade

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Bordsgaffel 1st S830 35,4g 177mm modell Rosenholm 1976

Utrop: 250 kr

Kaffesked 1st S830 12,9g 119mm modell Svensk Spets

Utrop: 100 kr

Bordssked S830 35,9g 184mm modell Vasa, sliten

Utrop: 250 kr

Såsslev S830 39,4g 185mm modell Olga, små skador

225 kr

Utrop: 275 kr

Kork S830 18,0g höjd 3,5cm Ø3,8cm, bucklor

Utrop: 125 kr

Bordsgaffar 6st 178mm, Bordsknivar 7st 206mm, Bordsskedar 7st 180mm S830 986,5g modell Sten Sture, (skaft i silver och kniven i metall)

5 500 kr

Utrop: 4 500 kr

Dessertskedar 3st 156mm, Smörkniv 161mm (kniv i metall skaftet silver) S830 132,8g modell Sten Sture

850 kr

Utrop: 700 kr

Potatissked, S830 85,2g 212mm modell Olga

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Kedja Venezia S925 3,3g 40,5cm

Utrop: 100 kr

Hänge S830 11,2g läng 4,3cm bredd 3,6cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Serveringssked S830 52,4g 210mm, små skador

275 kr

Utrop: 350 kr

Serveringssked S830 31,7g 170mm

Utrop: 225 kr

Syltsked S830 10,8g 120mm

Utrop: 75 kr

Syltsked S830 19,9g 137mm modell Svenska Floran

100 kr

Utrop: 125 kr

Såsslev S830 72,6g 181mm modell Olga

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Potatissked, S830 85,9g 210mm modell Olga

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Serveringssked 168mm, Kaffesked 1st 108mm S830 40,3g modell Rosen

Utrop: 275 kr

Moccaskedar 5st S830 42,2g 102mm, graverade

Utrop: 275 kr