Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020
Klubbad för
Pärlcollier, Lås i 18K, Brv 31,0g, två stycken, ena låset defekt, andra låset repig och skadad
Golvlampa, design Louis Poulsen, Modell: Louis Poulsen OJ, Höjd: 130cm, 42W, Vit, några mindre fläckar vid foten. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
MONTBLANC Meisterstuck, Plånbok, Soft Grain,Ref.nr: 118354, med tillbehörande box, cert och manualer
Målning, Akvarell, signerad Arne Gadd, " Höstarkipelag" (Grönskären utanför Tjörn), 32x24cm