701 - 720 av 1 671
1...353637...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

HÄNGE, 18K, med barockpärla, Ø 6mm, 0,6g

150 kr

Utrop: 125 kr

HÄNGE, 18K, med barockpärla, Ø 8mm, 0,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

LJUSSTAKAR, ett par, Silver S925, England, A.T. Cannon Ltd, 1972 Sheffield, H: 21 cm, bucklor fot. Brv 525g

Utrop: 1 500 kr

PARTI GULD, 18K, smycken, defekt, gravyr, med sten, Brv 29,8g

Utrop: 11 200 kr

RING, 14K, Ø19, repor, gravyr, 3,7g

Utrop: 1 100 kr

ARMBAND, 18K, Bismarck, med fyra berlocker, två med sten, 18,5cm, kistlås, 1960, Esto Stockholm, Brv 12,4g

Utrop: 4 900 kr

RING, 23K, med pärla, skena trasig, brv 5,2g

Utrop: 2 400 kr

HÄNGE, 18K, med syntetisk rubin 11,88 x 13,95 mm,1946, J.P. Brv 4,3g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

KEDJA, 18K, doserad Bismarck, 46,5cm, 26,7g

9 100 kr

Utrop: 11 000 kr

RING, 18K, 18¾, liten diamant <0,01ct, skena något defekt, brv 2,5g

Utrop: 1 400 kr

RING, 18K, Bismarck, Ø18, 1,0g

Utrop: 550 kr

KEDJA, 18K, Pansar 40cm, 2,8g

Utrop: 1 100 kr

PARTI GULD, 18K, ID-bricka, graverad, 3,6g

Utrop: 1 400 kr

HÄNGE, 18K, 1,3g, 'Tro hopp kärlek'.

Utrop: 800 kr

KEDJA, 18K, Pansar, 46cm, 2,3g

Utrop: 1 100 kr

HÄNGE, 18K, "hjärta" 2cm inkl. ögla 1,3g

Utrop: 700 kr

KEDJA, 18K, Pansar, 42,5cm, 2,5g

Utrop: 1 000 kr

PARTI GULD, 18K, brv 8,3g; 2st ringar, klippt/gravyr

Utrop: 3 200 kr

PARTI GULD, 18K, smycken med sten Brv 1,5g

Utrop: 450 kr

KLACKRING, 18K, med sten Ø20½, importslämplad, Brv 13,8g

Utrop: 7 600 kr