681 - 700 av 1 671
1...343536...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

KEDJA, 18K, Pansar 46cm, 1,4g

Utrop: 550 kr

PARTI GULD, 18K, smycken 8,0g

Utrop: 3 100 kr

RING, 18K, med röd sten, Ø19, Brv 2,3g

Utrop: 1 100 kr

PARTI GULD, 18K, Brv 3,5g; Hänge/brosch, med Camé, 26 mm, defekt.

400 kr

Utrop: 500 kr

RING, 18K, vitguld, Ø18¼, diamanter 2x ca 0,12ct brilj, 2x ca 0,03ct brilj, 10x 0,01ct (rosensten), brv 9,5g

Utrop: 5 600 kr

Klockor Waltham

WALTHAM, American Waltham Watch Co, savonett, 39 mm, 14K två boetter, mönstrad, litet monogram, små bucklor, romerksa index, liten sekundvisare, ankargång, Safety Barrel, nr: 7605159 mod. 1890, boett nr: 708270, brv 50g

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

PARTI GULD, 18K, Armband Pansar, repor, en udda stopper 12,7g

Utrop: 4 900 kr

RING, 18K Vitguld, med briljantslipade diamanter 2xca0,05ct, tot. 0,10ct enligt gravyr Ø17½ 2,6g

Utrop: 1 700 kr

PARTI SILVER, S830, 232,g; Bestick, 8 delar, modell Svensk spetsig, gravyr, defekt.

Utrop: 1 200 kr

KOSTA BODA, Karaff med propp, Kjell Engman, sign, H: 36 cm exkl propp, nr 481446.

700 kr

Utrop: 800 kr

KOSTA BODA, 1st Snapsglas på fot H: 17cm, Kjell Engman.

200 kr

Utrop: 100 kr

RING, 18K, gravyr, 16,3g

Utrop: 6 400 kr

ENSTENSTRING, 18K tvåfärgad, med briljantslipad diamant 1 x ca 0,02ct, Ø19¾, 1,9g

Utrop: 1 100 kr

ÖRHÄNGEN, ett par 18K, 0,4g

Utrop: 250 kr

ARMBAND, 18K, 19cm, 4,6g

Utrop: 1 900 kr

LJUSSTAKAR, ett par, Silver S830, Eric Löfman (MEMA 2011), H: 16 cm, brv 503g, små repor.

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

KEDJA, 18K Vitguld, Venezia, 38,5cm, 3,2g

Utrop: 1 300 kr

KEDJA, 18K Vitguld, Venezia, 45,5cm, 4,3g

Utrop: 1 800 kr

KEDJA, S925, 40cm, 9,6g

Utrop: 125 kr

PARTI GULD, 18K, smycken, defekt, gravyrer, Brv 25,1g

Utrop: 9 700 kr