Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020
Klubbad för
OMEGA, Seamaster DeVille, 18K, 33,5 mm, manuell, plexiglas repor, länk 18K, Brv 68,2g, nr 3833/362 (rist), länkens vikt 37,4g
RING, 18K, Stigbert, fyrkantsklipad bergkristall ca 10 x 10 mm, små nagg/repor, Ø18¼, Brv 4,8g