661 - 680 av 1 671
1...333435...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

PARTI GULD, 18K, smycken, defekt, gravyr 20,7g

Utrop: 8 000 kr

ARMBAND, S925, Bismarck 18cm, 6,8g

75 kr

Utrop: 100 kr

KEDJA, S925, doserad Bismarck, 38cm, 14,5g

225 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, 18K, Bismarck 18cm, 2mm, kistlås, 7,4g

Utrop: 3 100 kr

KEDJA, 18K, Venezia 42,5cm, 3,5g

Utrop: 1 400 kr

HÄNGE, 18K, med pärlor Brv 1,3g

Utrop: 550 kr

OMEGA, Seamaster DeVille, 18K, 33,5 mm, manuell, plexiglas repor, länk 18K, Brv 68,2g, nr 3833/362 (rist), länkens vikt 37,4g

16 000 kr

Utrop: 19 200 kr

PARTI GULD, 18K, defekt 4,9g

Utrop: 1 900 kr

ARMBAND; 18K, Bismarck, 21 cm, kistlås, 54,1g

Utrop: 22 500 kr

HÄNGE, 18K, "tärning" 0,9g

Utrop: 500 kr

HÄNGE, 18K, "ekollon" 1g klippt ögla

Utrop: 400 kr

HÄNGE, 18K, "igelkott" 2,3g

Utrop: 1 300 kr

RING, 18K, tvåfärgad med stenar Ø18 2,8g

Utrop: 1 600 kr

RING, 18K, Stigbert, fyrkantsklipad bergkristall ca 10 x 10 mm, små nagg/repor, Ø18¼, Brv 4,8g

Utrop: 1 600 kr

RING, 18K, tvåfärgad med liten diamant Ø17, 1,7g

Utrop: 950 kr

RING, 18K, tvåfärgad med diamant 1 x ca 0,005ct, Ø18 1,7g

Utrop: 950 kr

PARTI GULD, 14K, smycke, udda 0,4g

Utrop: 125 kr

HÄNGE, 18K, "sköldpadda" 0,5g

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, ett par 18K, med sten, 0,6g

Utrop: 300 kr

KEDJA, 18K, doserad X-länk 44cm, 12,2g

Utrop: 5 000 kr