Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020
Klubbad för
Rolex Oyster Perpetual stål midsize 30mm, nagg i glaset, refnr:77080, snr: F599839, repig länk 17cm, graverad boett, 1 extra länk, fläckar på visarna, cert 2005 Cannes Frankrike, med box
Omega Geneve Automatic double med datum,31,5x31,5mm doublelänk ställbar, service behov , i omega ask
Seiko Presage chronograf och alarm titanium quartz, fyra extra länkbitar,17cm, i box , manual
Omega Constellation automatic 34mm guld på stål, herrur, så kallad Pie Pan, 2 repor i plastglaset, servad 2016 november Huke Malmö kvitto