601 - 620 av 1 671
1...303132...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

Rolex Oyster Perpetual stål midsize 30mm, nagg i glaset, refnr:77080, snr: F599839, repig länk 17cm, graverad boett, 1 extra länk, fläckar på visarna, cert 2005 Cannes Frankrike, med box

19 000 kr

Utrop: 15 600 kr

Klockor LIP

Philip Gerardot 14K herrur quartz länk 20,5cm, 2 extra länkbitar brv 69,9g

Utrop: 16 600 kr

Omega Geneve Automatic double med datum,31,5x31,5mm doublelänk ställbar, service behov , i omega ask

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,8g, spade 30mm

400 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 0,5g Nyckelpiga 12mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K hästsko 12mm

Utrop: 250 kr

Hänge 18K brv 1g med sten 12mm

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge i silver brv 9g, camé med markasiter, 45mm

375 kr

Utrop: 100 kr

Seiko Presage chronograf och alarm titanium quartz, fyra extra länkbitar,17cm, i box , manual

550 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani ar-0389 quartz 43mm ej uppackad skyddsplasten fortfarande på

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Omega Constellation automatic 34mm guld på stål, herrur, så kallad Pie Pan, 2 repor i plastglaset, servad 2016 november Huke Malmö kvitto

10 600 kr

Utrop: 7 800 kr

Armring 21K 10,8g 6cm

3 900 kr

Utrop: 4 700 kr

Armring 21K 10,6g 6cm

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Armring 21K 11g 6cm

3 900 kr

Utrop: 4 700 kr

Armring 21K 10,5g 6cm

3 900 kr

Utrop: 4 600 kr

Parti guld 21K 54,7g skevt/ojämt

19 600 kr

Utrop: 24 000 kr

Örhängen 21K 5,2g ett par

Utrop: 2 300 kr

Armband 21K 23,2g 20,5cm

Utrop: 10 000 kr

Kaffeskedar 10st S830 131,5g 115mm Symfoni

Utrop: 750 kr

Daniel Wellington Classic B40r16, quartz, justerbar länk, repor på glas

275 kr

Utrop: 450 kr