Avslutad | Pant – Tisdag 27 augusti 2019
Klubbad för
Kaffekoppar sex stycken med fat, Blå Blom, Gustavsberg, varav 3 stycken Ø9cm 3 stycken Ø8,5cm, små nagg
Smartwatch Huawei 316L, serienummer MQB0216113000826, stållänk, i box med laddare, manualer, ytterkartong
Handväska, Chanel, Boy Bag, svart patentläder detaljer i metall, axelrem, 28x17,5cm, serienummer 25770620, i låda med dustbag
Handväska, Gucci Dionysus, nummer D025624375, läder/mocka, detaljer i metall, axelrem, 27x16cm, slitage i foder
Halvakustisk gitarr K. Yairi CY127CE, behov av nya strängar, lackskador, i hårt fodral