Avslutad | Pant – Tisdag 20 november 2018
APPLE, iPhone 6S, A1688, rosa, 16GB, Snr. FRDSJ6H9GRY8, IMEI:359158074598445, nagg i skyddsplasten
SONY, Xperia Z5 Compact, E5823, 32GB, Snr. CB5A288RK4, IMEI:354282070910696, fodral, laddare
APPLE, iPhone 7 Plus, A1784, Product(Red), 256GB, Snr. F2LTK23HHX9K, IMEI:355352083914933, laddare, i originalförpackning.
SONY, PlayStation PS 4, 500GB, modell: CUH-1116A, Snr. 03-27452246-8181243, strömkabel, 1st handkontroll.
SONY, PlayStation PS 4 Slim, 500GB, modell:CUH-2016A, Snr. 02-27452373-1820447, strömkabel, HDMI-kabel, 2st handkontroller, 2st USB-sladdar, manualer, i originalkartong.
FUJIFILM X-T2 kamerahus, digital systemkamera, Wi-Fi, Snr. 71M66851, batteriladdare, axelrem, med Objektiv XF18-55mmF2.8-4 R LM OIS, bländskydd, i originalförpackning samt Vertical Power Booster Grip VPB-XT2 inkl. adapterkabel AC-9VS i originalförpackning
Elektronik Musik
LOGITECH, Speakersystem Z623, Högtalarsystem, Subwoofer och 2st högtalare, THX-märkta, 200W, kablar. Ej med på visning.
Elektronik Musik
MARSHALL, Park series, Förstärkare, modell: G15R CD, 230V~50Hz, 45W Snr.I-1998-44-1333-S. Ej med på visning.
Vas/ Pokal, i silver stearling S925, 238,6g, höjd 13,5cm, Ø6,8-9,5cm, signerad Gustaf Janson, CG Hallberg 1959.
Visa varaSilver Övrigt
Jubileumsmynt S925 27g Ø36mm Det Kungliga Bröllpet 1976 i plastfodral, nominelltvärde 50kr