Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2018
Klubbad för
Elgitarr, Epiphone Les Paul Standard, snr: 15051505951, Made in China, lackskador, mjukt fodral
Bildskärm, Eizo Coloredge, CG2730, 27", i kartong med samtliga tillbehör. Ej med på visning.
NORSET, armbandsur, 17 Rubis Incabloc, 18K, brv 6,7g, Ø1,6mm, manuell, bucklig boett, slitet armband, nagg i glas