Avslutad | Pant – Tisdag 25 september 2018
Klubbad för
Solglasögon Prada SPR 57L, 70E-6S1 120 gulfärgade detaljer, brunt glas, bruksslitage, i fodral och kartong (skador)
Klockor Ebel
Thomas Sabo, Rebel at heart, armbandsur, stål, 38mm, quartz, kronograf, datum, safirglas, gummiband, viklås, i box
SmartWatch, Samsung Gear S3 Frontier, SM-R760, snr: R5AJ7017DKF, med dockstation och laddare