Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018
Wood & Sea, herrur, 43mm, quartz, stål med läderband datum, chronograph, safirglas, i glasögonfodral
Mobiltelefon Huawei Honor 9, modell: STF-L09, IMEI 1: 864597031763428, 64GB, spricka och små repor på skärmen, med skal och laddare, i originalkartong
Mobiltelefon Sony Xperia M4 Aqua M4, 8GB, modellnr: E2303, IMEI: 356579077187584, fabriksåterställd, med 2st laddare, manual och oanvända hörlurar i orginalkartong
iPhone 6, Apple, 16GB, modell: A1586, IMEI: 359287067422717, med skadad laddare, fabriksåterställd, repor på skärm, dåligt batteri (laddar långsamt)
iPad Air, Apple, modell: A1475, snr:DNPQLF2QF4YD, repig, operatör Telia, utan laddare
Ljusstakar 1 par S830 416,4g, Tore Eldh, Ceson, höjd: 18cm, gipsfyllda bottnar, slitage på manschetterna, repiga med små bucklor