781 - 800 av 1 295
1...394041...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 augusti 2018

Klubbad för

Rödvinsglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 18,5cm

Vitvinsglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 17cm

Glas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 8,4cm

Congacsglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 10cm

Karaff med propp, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 31cm

Whiskeyglas 6st, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 9cm

Skål på fot, Duka, modell: Blåklocka, höjd: 16,5cm, Ø21cm, nagg på kant

Vas, Kosta Boda, design: Ulrica Hydman Vallien, modell: Nevada, höjd 21cm, signerad

Vas, höjd: 19,5cm, små nagg

Vas, Iittala, design Alvar Aalto, modell: Savoy, höjd: 12cm, små repor i botten

Dessertsked 4st S830 99,9g 152mm, modell: Rosenholm

550 kr

Utrop: 400 kr

Fiskgaffel S830 36,3g 178mm, modell: Rosenholm

200 kr

Utrop: 150 kr

Bordsgaffel S830 48,8g 196mm, modell: Rosenholm

150 kr

Utrop: 200 kr

Bordskniv S830 68,1g 200mm, modell: Rosenholm

Utrop: 100 kr

Syltsked S830 23,8g 140mm, modell: Rosenholm

200 kr

Utrop: 100 kr

Dessertgaffel S830 20,2g 138mm, modell: Rosenholm

75 kr

Utrop: 100 kr

Såsslev S830 49,2g, graverad

Utrop: 200 kr

Halsband 18K 1,3g, defekt

Utrop: 400 kr

Krus Rörstrand, höjd 16cm Ø21cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Kaffekanna med lock, Rosenthal, modell: Maria björnbär, höjd: ca21cm

325 kr

Utrop: 300 kr