Örhängen 1 par med pärla och stenar 18K 0,8g, defekt
Utrop: 250 kr
Hänge med stenar 14K 11,5g
Utrop: 2 000 kr
Ring med diamanter3xca0,005ct 18K 1,2g Ø17¾
Utrop: 550 kr
Halskedja Ormlänk 18K 12,2g 60cm
Utrop: 5 000 kr
Parti guld 18K 11,2g, graverat och skevt
Utrop: 3 500 kr
Parti guld 18K 2g, defekt
Utrop: 600 kr
Hänge C 21K 1g, repor
Utrop: 350 kr
Armband X-länk med stav med 6 berlocker, 1 med bucklor, 1 med sten 18K 21,5g 18,5cm
Utrop: 6 800 kr
Armband 18K 3,5g, defekt
Utrop: 1 100 kr
Hänge hjärta 18K 0,3g
Utrop: 150 kr
Parti guld med stenar 18K 10,8g, defekt
Utrop: 3 400 kr
Halskedja doserad X-länk 18K 30,2g 45,5cm
Utrop: 10 200 kr
Hänge med myntliknande föremål 21K 7,3g, ögla ej guld
Utrop: 2 600 kr
Armring stel 22K 23,2g Ø6,5cm
Utrop: 8 600 kr
Armring tvåfärgad stel 22K 24,7g Ø6,4cm
Utrop: 9 000 kr
Armring stel 22K 23g Ø6cm, skev
Utrop: 8 000 kr
Armring stel 22K 20,6g Ø6,2cm, skev
Utrop: 7 100 kr
Armring stel 22K 18,4g Ø6,2cm, skev
Utrop: 6 400 kr
Armring stel 21K 20,6g Ø5,9cm, skev
Armring stel 21K 20,5g Ø6,5cm, skev
Tisdag 3 jul 2018